ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4786159
nr 478 6159
1800-tal, förgylld, 95x80 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 6 augusti 2007
1.300 kr
1.500 kr